قوانین

menuordersearch
rezvantakkala.ir
(0)
(0)

قوانین

قوانین و مقررات فروشگاه:

از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه مجازی رضوان تک کالا، فروشگاه اینترنتی رضوان تک کالا به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فروشگاه مجازی رضوان تک کالا درج نموده است.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

 

 

 

شرایط خرید از فروشگاه:

1-داشتن حداقل 18 سال تمام (سن قانونی).

2-کرایه ارسال کالا تا محل مشتری بر اساس مبلغ سفارش متغییر میباشد.

3-خریدار بایستی موقع تحویل و دریافت محصولات سفارش داده شده آنرا بررسی نماید و در صورت عدم تطابق کالا با سفارش داده شده یا ناقص بودن سفارش یا مخدوش بودن کالا یا مشکل در تاریخ انقضا اجناس مشکل دار را به مامور تحویل دهنده فروشگاه عودت دهد.

4- خریدار بایستی در وارد نمودن شماره تماس خود دقت نماید چون تمامی هماهنگی ها از طریق شماره تلفن ثبت شده توسط وی انجام خواهد شد.

5-ساعت کار فروشگاه روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح لغایت 18 عصر و پنجشنبه ها 10 صبح تا 14 عصر میباشد و پاسخگویی به مشتریان عزیز نیز در همین ساعات قابل انجام میباشد.

6-روزهای کاری فروشگاه همه روزهای هفته به جز جمعه ها و تعطیلات رسمی بوده، خرید از از فروشگاه در همه ایام قابل انجام است. ولی تحویل کالا ها روز بعد از جمعه ها یا تعطیلات رسمی انجام میگردد.

7- در خرید حضوری کالا در صورتی که پرداخت فاکتور سفارش آنلاین صورت گرفته باشد.اگر هنگام تحویل سفارش توسط مامور تحویل سفارشات فروشگاه ، آدرس اعلامی توسط خریدار اشتباه  و شماره تلفن وی هم پاسخگو نباشد ،سفارشات به فروشگاه برگشت داده شده و کرایه دریافت شده از مشتری بعنوان خسارت کسر و مابقی مبلغ سفارش  که توسط مشتری در هنگام خرید دریافت شده ضمن هماهنگی توسط فروشگاه به وی عودت داده خواهد شد.

8-خریدار موظف است مبلغ سفارش را تا راه اندازی سرویس پرداخت در محل ،بصورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت اینترنتی فروشگاه رضوان تک کالا بپردازد و تا زمان پرداخت مبلغ سفارش خرید قطعی نخواهد بود.

شرایط ارسال کالا:

کالا بعد از پرداخت سفارش حداکثر ظرف 3 روز کاری به خریداران ارسال خواهد شد.

شرایط انصراف از خرید:

-انصراف از خرید توسط مشتری تا زمان ارسال سفارش ممکن بوده  و کل مبلغ بدون دریافت خسارت به وی برگشت داده خواهد شد.

وبعد از ارسال سفارش پس از کسر کرایه پردخت شده توسط مشتری کنسلی انجام و مابقی مبلغ سفارش به وی تا 72ساعت بعد به وی عودت داده خواهد شد.

شرایط مرجوعی سفارشات :

بعد از تحویل و دریافت سفارش توسط مشتری تا 4 روز بعد در صورت مشکل داشتن آن کالای مرجوعی (به شرط سالم بودن کالا) با ارایه اصل فاکتور سفارش در محل فروشگاه قابل پس دادن و دریافت مبلغ سفارش  میباشد.

در مورد کالاهای دارای پک (بسته بندی) درصورت معیوب بودن صرفا با ارایه پک و جعبه آن بدون مخدوش نمودن پک استرداد کالا امکانپذیر است.

در صورت وجود مشکل ظاهری در کالای دریافت شده (از قبیل شکستگی ،آب خوردگی و...) خریدار موظف است که کالا را قبل از تحویل بررسی نماید و در صورت وجود مشکل  از دریافت آن ممانعت نماید.تحویل کالا به مثابه تایید سلامت فیزیکی (ظاهری) کالا است و کالا امکان مرجوعی ندارد.

در خصوص محصولات دارای گارانتی مشتری در صورت معیوب بودن وسیله شرکتی که ضمانت کرده است مسیول سلامت کالا میباشد و فروشگاه در این خصوص تعهدی برای مرجوعی ندارد.

توجه : در مورد کالاهایی که در قسمت توضیحات عبارت "تست شده"  قید شده است، کالا توسط فروشگاه قبل از ارسال تست و از سالم بودن آن اطمینان حاصل میشود و مرجوعی برای آن کالا مورد قبول نیست!! (خرابی کالا در نتیجه استفاده ناصحیح خریدار میباشد)

استفاده از خدمات سایت:

به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه ما، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آنها را رعایت کنید و تنها اشخاص حقیقی می توانند در سایت عضو شوند .  لازم بذکر است که عضویت و ثبت نام در سایت فروشگاه رایگان است.

افراد بالای 18 سال امکان عضویت و معامله (خرید) در سایت فروشگاه را خواهند داشت.

 

 

 

 بیمه ایران    huaweiiiilogo of sumsung  این نماد شرکت اپل است